בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

קצת עלינו

אלקסה ישראל alexa israel
אלקסה ישראל מנוהלת על ידי 2 תכנתים, רפי ואהרון, בני 34 בעלי נסיון של מעל 12 שנה בעולם האינטרנט, התכנות, כתיבת קוד ואבטחת מידע ובעלי תיק עבודות המונה מאות אתרים ופרוייקטים שונים ומגוונים. אנו מפתחים אתרים ואפליקציות בוכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות בעידן הטכנולוגי כגון: asp classic, asp.net, php, jquery, js, html5. האתרים שלנו נבנים בסטנדרט גבוה, מהירים לתפעול ושימוש וכמובן מאוחסנים על גבי שרתים איכותיים ואמינים בארץ.

אנו משלבים את עולם הפרסום הדיגיטלי בעבודותינו כאשר עיקר התמחותינו - הטמעת אלמנטים פרסומיים מהעידן החדש בכל פרוייקט תוך כדי שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים על מנת להביא את הלקוח לצמיחה מקסימלית.

באלקסה ישראל לא חשוב רק 'לסגור עסקאות' אנו מאמינים בפרקטיקה - ייצור עוד עבודה לקהל לקוחותינו ואנו לא נתרעים מהתחייבויות, המטרה בסופו של דבר היא הגדלת הרווח העסקי לכל לקוח ומזעור עלויות אל מול התועלת. אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא בינינו לבין לקוחותינו לאורך כל התהליך החל משלב התכנון, הפיתוח, השיווק ועד לתחזוקה שוטפת של המוצר. אנו שמים דגש חזק על תחום אסטחת המידע ולכן כל האתרים מאוחסנים על גבי שרתים שלנו ונמצאים בפיקוחנו 24 שעות ביממה. אנו דואגים לגיבויים מתוזמנים ואחראים על תקינותו ותפעולו השוטף של האתר. חשוב לציין כי אנו זמינים תמיד ללקוח גם בטלפונים הניידים הפרטיים שלנו ונותנים מענה סביב השעון. לא עוד שיחות מתישות עם פקידי משרד וסחבת עד מתן מענה יעיל ופרקטי .

רפי רזניק
רפי רזניק
נשוי+1, מעצב אתרי אינטרנט, מתכנת html5, Jq, asp Classic, asp.net, מקדם אתרים seo ובעל ידע נרחב באבטחת מידע ואתרי אינטרנט. עוסק בתחום האינטרנט החל משנת 2001. ב-7 השנים האחרונות, עוסק מורשה פריילנס במתן פתרונות אינטרנט ופרסום, לאורך כל שנות עיסוקיו שירת מאות לקוחות ועסקים מכל המגזרים והתחומים.

אשמח לשוחח איתך בטלפון: 050-6326202, 04-9576324

אהרון בוטבול
אהרון רונן
בעל תואר ראשון (B.A) בכלכלה ומחשבים מאוניברסיטת חיפה, מתכנת html5, Jq, asp Classic, asp.net, מקדם אתרים seo ובעל ידע נרחב באבטחת מידע ואתרי אינטרנט. במהלך לימודיו פיתח פרוייקטים רבים אשר באים לידי ביטוי עד היום בתעשייה. עוסק בתחום מגיל מאוד צעיר, כולל בשירותו הצבאי, ורשמית כ-12 שנים במגזר העסקי.

אשמח לשוחח איתך בטלפון: 052-4727472


לאורך כל שנות הנסיון שצברנו, גיבשנו מוטו ולמדנו שכדי לרצות לקוח צריך להוכיח תוצאות בשטח, עבודה ושיתוף פעולה לאורך כל תקופת ההתקשרות. בשורה התחתונה ישנה מטרה אחת ברורה והיא לחשוף את העסק לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ובכך להגדיל את היקף העבודה ולייצר מקורות הכנסה. בנוסף למדנו כמה חשוב להיות זמינים מסביב לשעון. חברות רבות המציעות שירותים בדומים לשלנו מסיימות את פעילותן בשעות הצהריים ובשעות מאוחרות יותר לא ניתן לתפוס אותן ויש צורך להמתין זמן רב עד מתן מענה.

מניסיוננו הרב אני יודעים כמה חשוב לתת מענה מיידי, וכמה חשובה ללקוח הידיעה שיש מישהו שעומד מאחריו ונותן לו גיבוי מסביב לשעון. אנו פה בשבילכם ולמענכם לאורך כל הדרך.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
פנו אלינו לייעוץ חינם ללא התחייבות
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202