בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

קניית דומיין ישראלי

דומיין ישראלי
שם תחום (באנגלית: domain name) או שם מתחם הוא שם ייחודי של אתר ברשת האינטרנט, שמבדיל אותו משאר האתרים הנמצאים ברשת.

רישום שמות תחום נעשה על-ידי ארגון האינטרנט העולמי ICANN וגופים המורשים לכך מטעמו, בישראל הגוף היחיד הרשאי והמוסמך לרשום שמות תחום הוא איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC), אשר מקצה שמות תחת הסיומת co.il, net.il, org.il.

עסקים קיימים צריכים לחפש שם דומיין זהה לשם העסק, במידה והשם תפוס באינטרנט, ניתן להוסיף לו תוספת קצרה. שיקול הקישור התדמיתי של החברה עם האתר עולה על כל שאר השיקולים. מטרת התוספת לאפשר לכם לשמר את השם של החברה ובמקביל לייצר הפרדה כלשהי בין העסק לאתר האינטרנט. במידה ואין שם לעסק, לארגון או לפרוייקט, חפשו שם שיתאים לדרישות הבאות: השם צריך להעביר מסר בנוגע למטרת האתר. כדאי להשתמש במילות המפתח העיקריות של האתר מפני שמנועי החיפוש מתייחסים בדירוג שלהם גם לשם האתר. לאתרים בחו"ל שם הדומיין הוא גם שם האתר. לאתרים בארץ יש לבחור גם שם עברי לאתר ושם זה צריך להכיל את מילת החיפוש העיקרית שלכם.

שם קליט – שם קליט אינו לוא דווקא שם קצר אלא שם שנקלט מהר בתודעה. גולשים רבים זוכרים חלק משם המתחם ומחפשים אותו במנועי החיפוש, וכך מוצאים אתכם שוב. אפילו גוף גדול כמו EBAY מחופש על ידי הגולשים במנועי החיפוש בשמו ולא מוקלד ישירות בשורת הכתובת, למרות שמו הקצר.

ניתן להפריד מילים בשם הדומיין עם מקף (-). הפרדה עם מקף הופכת את הדומיין לקריא יותר וברור. קחו דף ועט ורשמו לפניכם את כל השמות העולם על רוחכם, ובעיקר שמות בעלי פונטיציאל להיות שם הדומיין של אתרכם. מה שנותר כעת, הוא לבדוק מי מהם כבר תפוס, מי פנוי, לסנן ולהחליט מהו השם הכי מתאים.

לקוחות "alexa ישראל" יהנו מייעוץ והכוונה אישית לשם המתחם של אתרם, רכישת השם באינטרנט וקישורו לאתר האינטרנט.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202