בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

פרסום בגוגל מול קידום אורגני

פרסום בגוגל
פרסום בגוגל מול קידום אורגני SEO - מה אפשר להציע לכם?
מנוע החיפוש של גוגל הוא המקום בו הכל מתרחש. גולשים פותחים אותו כדי לחפש מידע ואתרים, ואילו בעלי האתרים נלחמים על מקום טוב בשורה הראשונה שיאפשר להם חשיפה גבוהה לאותם גולשים, ויביא בבוא היום לכניסות רבות יותר אל האתר שלהם, ולכמות גדולה יותר של לקוחות בסופו של דבר. בעלי האתרים יודעים, כי על מנת להגיע אל אותה חשיפה שתוביל להצלחה, עומדות בפניהם שתי אפשרויות: הבחירה של פרסום בגוגל מול קידום אורגני SEO, כאשר לכל אחת מהבחירות הללו ישנם תנאים משלה, יתרונות וחסרונות. אז מה בשבילכם?

קידום אורגני SEO מול פרסום בגוגל - ראש בראש
כאשר גולש מחפש דבר מה בגוגל, הוא מקליד מילות חיפוש. אותן מילות חיפוש מניבות שלל תוצאות ואפשרויות, שאינן מופיעות בצורה שרירותית אלא במדרג, אלו על פי פרסום בגוגל ואלו על פי קידום אורגני SEO, וכאשר אנחנו מדברים על פרסום בגוגל, אנחנו מתייחסים לאותה מניפולציה שניתן לבצע על האתר, על מנת לקדם אותו בתשלום, ולהביא אותו להופיע בתוצאות הראשונות של מילות חיפוש מסויימות הנוגעות לתוכן האתר, בצורה מודגשת בראשו של העמוד, או לחילופין לצידן של התוצאות האורגניות. על פי רוב, פרסום בגוגל מתבצע בעזרת קישורים ממומנים, בשיטה שנקראת Google AdWords. שיטה זו של פרסום בגוגל מתבצעת בעזרת יצירת קישור ממומן, אשר הקלקה עליו מובילה אל עמוד נחיתה או אל אתר לבחירתו של המפרסם. בחירה של פרסום בגוגל מתאימה למי שמעוניין בחשיפה גבוהה ומיידית אל הגולשים, כאשר שיטת התמחור עבור פרסום בגוגל מתבססת על כמות ההקלקות של הגולשים. בעלי האתרים משלמים על הפרסום בהתאם לכמות ההקלקות שהתבצעה על אתרם, ובהתאם למחירון שקובע גוגל עבור כל מילת חיפוש או ביטוי, וכן תוך התאמה לאיכות המודעה ולתוכן של הטקסט שמופיע בה. חשוב לציין, שאין קשר בין פרסום בגוגל ובין איכות האתר עצמו.

לעומת שיטה מהירה זו, השיטה של קידום אורגני SEO היא תהליך ארוך ומורכב למדי. במהלך קידום אורגני SEO ישנו צורך בידע מקצועי רב ובהקפדה יסודית על כללים רבים המתבססים על האלגוריתמים המשתנים של גוגל. תהליך קידום אורגני SEO הוא תהליך של מלאכת מחשבת, הנוגע בכלל תחומי האתר, החל מהעיצוב, דרך התוכן, עבור בבחירת שם דומיין ועד לממשק המשתמש, והתוצאות של קידום אורגני SEO הן מתגמלות הרבה יותר משום שהצלחה בתהליך משמעותו דירוג גבוה, כניסות מרובות של גולשים והצלחה כלכלית ותדמיתית כאחד.

קידום אורגני SEO או פרסום בגוגל - רק בעזרת המקצוענים!
הבחירה בין קידום אורגני SEO ובין פרסום בגוגל היא בחירה משמעותית ביותר הן בטווח הקצר והן בארוך. ישנם אתרים שעבורם פרסום בגוגל יהיה הנכון ביותר בעיתוי ספציפי, וישנם אתרים שפרסום בגוגל עלול דווקא להזיק להם בטווח הארוך, ורצוי שיעדיפו קידום אורגני SEO במקומו. במידה ואתם מתלבטים האם לבצע קידום אורגני SEO או שמא להעדיף פרסום בגוגל ותוצאות מהירות ומיידיות, חשוב לבצע את הבחירה לאחר קבלת הייעוץ המקצועי והנכון ביותר והתאמה של התהליך - אליכם ואל הצרכים שלכם.

חברת אלקסה ישראל בעלת ניסיון רב ועשיר בביצוע קידום אורגני SEO עבור אתרים רבים, וכן מומחית בתהליך של פרסום בגוגל והתאמה של עמודי הנחיתה הרצויים. נשמח לייעץ לכם, לתת לכם את כל המידע הדרוש בנוגע לתהליכי קידום אורגני SEO ולתהליכי פרסום בגוגל, ולבצע אותם הלכה למעשה בהתאם לבחירה שלכם.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202