בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

פרסום מול שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט
פרסום באינטרנט מול שיווק באינטרנט - כל ההבדלים, כל היתרונות
על מנת להגיע להכרעה האם נכון יותר עבור האתר שלכם לבצע פרסום באינטרנט או שיווק באינטרנט, חשוב בשלב הראשוני להבין מה כולל כל אחד מהתחומים הללו, כיצד הוא מתבצע, ואילו יתרונות וחסרונות יש לו. רק כאשר תבינו מה כולל פרסום באינטרנט וממה מורכב שיווק באינטרנט תוכלו לקבל החלטה מושכלת ונבונה, המותאמת לצרכים של האתר שלכם, ושתייצר עבורכם את התוצאות הרצויות.

פרסום באינטרנט וגם שיווק באינטרנט - מה הם כוללים?
פרסום באינטרנט הוא למעשה תהליך שבאמצעותו יכולים בעלי אתר מסויים, ליצור קשר עם קהל יעד רלוונטי של גולשים, על מנת להעביר להם מסר, להניע אותם לפעולה או כדי לייצר תדמית מסויימת לאתר בזירה האינטרנטית. בעזרת פרסום באינטרנט ניתן לקדם מכירות, לייצר יחסי ציבור מבוקשים, וכן להשפיע על דעת הקהל. על פי רוב, פרסום באינטרנט מתייחס לפרסום בגוגל, משום שזהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר, המזכה את בעלי האתרים בחשיפה הרחבה ביותר. בעלי אתרים אשר מבקשים לבצע פרסום באינטרנט על פי רוב נעזרים בקמפיין שנקרא: GOOGLE ADWORDS, אשר במהלכו נבחרות מילות חיפוש ממוקדות, נוצרים דפי נחיתה או אתרים רלוונטיים, אשר הקלקה עליהם עולה כסף למפרסם. בעזרת ניהול נכון של פרסום באינטרנט, ניתן להבטיח כי הפרסום יהיה ממוקד ויעיל, כך שהפרסומות או האתר שלכם יופיעו בדיוק מול הגולשים הרלוונטיים אשר זקוקים למוצר, למידע או לשירות שאתם מציעים. ביצוע של פרסום באינטרנט מתומחר על פי מחירון שקובע גוגל המורכב מאיכות המודעה, ממילת החיפוש הרלוונטית ומכמות ההקלקות.

לעומת זאת, שיווק באינטרנט הוא תהליך עסקי בהגדרתו, שמתמקד בקידום מכירות של מוצרים או שירותים, וכן ביצירה של ביקוש גבוה עבורם בקרב הגולשים הצרכנים. על מנת לייצר שיווק באינטרנט בצורה איכותית, דרושה הבנה בתהליכים פוליטיים, חברתיים, פסיכולוגיים וכן הלאה, המשולבים כולם יחד על מנת לייצר אפקטיביות. כל תהליך של שיווק באינטרנט מתחיל מפעילות מחקר לקביעת אסטרטגיה: היכרות של הסביבה האינטרנטית, הבנה של המתחרים, גיבוש קונספט, בחירת קהל יעד והבנה שלו, וכן בנייה של תוכנית שיווק באינטרנט ויישומה בשטח. ישנן דרכים רבות לבצע שיווק באינטרנט החל משיווק בפייסבוק, דרך אתרי חברה או פורטלים של תוכן, עבור ביצירת בלוגים וכן הלאה.

שיווק באינטרנט או פרסום באינטרנט ? העיקר שיהיו מקצועיים!
לאדם מן היישוב נשמע שההבדלים בין שיווק באינטרנט ובין פרסום באינטרנט אינם ברורים, אך עבור מי שעוסק בתחום מדובר בהבדל משמעותי שמייצר עבודה אחרת ותוצאות נפרדות. בעוד שאחד מהם משמעותו הפרקטית היא רכישת שטחי פרסום באינטרנט, הרי שהשני עשוי להיווצר בעזרת חיפוש קבוצות ופורומים רלוונטיים, כל שבמילים אחרות נדרשת מומחיות של ממש על מנת לייצר שיווק או פרסום אינטרנטיים אפקטיביים.

אם אתם מתלבטים בין שיווק באינטרנט או פרסום באינטרנט חשוב שתמצאו חברה מקצועית ואיכותית ששוחה בתחום כמו דג במים, ותוכל להתאים עבורכם את התהליך הנכון ביותר. אלקסה ישראל, בעלת הנסיון הרב בתחומי שיווק באינטרנט וכן פרסום באינטרנט תשמח לבצע עבורכם את ההחלטה הנכונה בהתבסס על תנאי השטח, על קהלי היעד המבוקשים שלכם, על הצרכים הנוכחיים והעתידיים של האתר שלכם וכן בהתאמה לתקציב ולמטרות שלכם. במהלך העבודה נוכל להתוות את האסטרטגייה הנכונה, ולאחר מכן לחתור במרץ להשגתה, ומבחינתנו לא משנה אם הבחירה היא פרסום באינטרנט או שיווק באינטרנט מה שחשוב זו ההצלחה שלכם ושביעות הרצון מהתוצאות.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202