בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

פרסום דפי נחיתה בפייסבוק

דף נחיתה בפייסבוק
האם פרסום בפייסבוק מתאים עבור מיניסייט ?
בעידן שבו אנחנו חיים אשר מאופיין בניהול מרבית מהחיים שלנו ברשת האינטרנט, תוהים בעלי אתרים רבים מהי הדרך הנכונה ביותר להתפרסם, להצליח, ולשווק שירות, מוצר או מידע שלהם בצורה אפקטיבית. אחת הדילמות הכרוכות בתחום היא השאלה האם פרסום בפייסבוק מתאים עבור אתרים מסוג מיניסייט, אך על מנת להבין את היתרונות והחסרונות, יש צורך קודם כל בהבנה מהו מיניסייט ומהו פרסום בפייסבוק.

על פרסום בפייסבוק ועל מיניסייט
הפייסבוק הפך בשנים האחרונות לרשת החברתית הגדולה ביותר שקיימת כיום, ובשל כך הוא מהווה מקום נכון עבור כל מי שמעוניין לפרסם או לשווק דבר מה, על מנת להגיע לחשיפה מקסימלית וליהנות מהיתרונות שמציעה רשת חברתית. למעשה, כיום גולשים בפייסבוק 1.8 מליון ישראלים, מספר בלתי מבוטל בעליל! היתרונות של פרסום בפייסבוק הם רבים. קודם כל, ניתן לבצע פרסום בפייסבוק שממוקד עבור פילוח של גולשים רלוונטיים, על פי מינם, גילם, תחומי העניין שלהם, האיזור בו הם גרים, עובדים וחיים, הסטאטוס החברתי שלהם וכן הלאה. כל גולש, אשר נכלל תחת קבוצת היעד של פרסום בפייסבוק, מביא איתו גם את כלל חבריו, אשר עשויים להיות רלוונטיים לשם פרסום בפייסבוק בעצמם, וכך ניתן להגיע לחשיפה שהיא רבה ומקסימלית מחד, אך ממוקדת מאידך, בקהל יעד רלוונטי. ישנן שתי שיטות מרכזיות של פרסום בפייסבוק לאתרים: הראשונה היא פרסום מודעות טקסט הכוללות תמונה של מוצר או לוגו, או קנייה של שטח פרסומי כמו באנר הפועל באמצעות תוכנת פלאש. תהליך של פרסום בפייסבוק עשוי לקחת זמן ולהיות ארוך טווח ולא רגעי, וגם פה טמון חלק מכוחו.

באים קטנים – יוצאים גדולים....
מיניסייט הוא למעשה אתר קטן. הרצון להקים דווקא מיניסייט ולא אתר גדול ומלא נובע מתוך רצון לבצע קידום של מוצר, שירות או מידע מסויימים, או כאשר ישנו עסק קטן וחדש, או עסק שדל בתכנים. הקמה של מיניסייט ממקדת את הלקוחות באותו מוצר, שירות או מידע ספציפי, בצורה פרסומית ויעילה. ניתן לייצר מיניסייט דינאמי המבוסס על פלאש, או מיניסייט סטאטי הכולל טקסט ותמונה, או אפילו מיניסייט המשולב באנימציה מיוחדת או בדרך שיווקית מקורית שמייצרת תדמית מעט שונה.

על פי רוב ניתן למצוא בתוך מיניסייט מידע על המוצר או השירות, אפשרות להתבונן בהם בתמונות וכן טופס ליצירת קשר. הגולשים אשר מגיעים אל מיניסייט מבינים בן רגע, כי מדובר באתר קטן וממוקד. כיום ישנם אתרים גדולים ומוכרים, שמייצרים לעצמם מיניסייט כתוספת שיווקית וממוקדת של מוצר, לעיתים בשל תקופת מבצע או היכרות שברצונם לקדם.

לעיתים קרובות ניתן לראות מיניסייט שעליו מתבצע פרסום בפייסבוק בצורה ממוקדת כפולה: הן מבחינת הצגת התכנים והן מבחינת קהל היעד, כך שאותם גולשי פייסבוק מסויימים יוכלו להיכנס אל אותו מיניסייט קטן וממוקד, שנוצר תוך התאמה אליהם עצמם.

יצירת מיניסייט ופרסום בפייסבוק עם אלקסה
תהליך של יצירת מיניסייט אמנם נשמע קטן ומהיר, אך הוא מחייב הבנה גדולה ונרחבת בתחום של מחשבים ושל אינטרנט. בנוסף, פרסום בפייסבוק גם הוא תהליך שמחייב הבנה גדולה בתחום, על מנת לייצר אותו היטב, בצורה ישירה, ארוכת טווח ואפקטיבית, הפונה אל קהל היעד הנכון, בזמן הנכון ולשם השגת המטרות הנכונות.

אנחנו, באלקסה ישראל, גאים לייצר סוגים שונים של מיניסייט בהתאמה לצרכים של הלקוחות שלנו, ולבצע עבורם קמפיין חכם ויעיל של פרסום בפייסבוק, שיוכל להביא לא רק לחשיפה ברשת החברתית הגדולה והחשובה בעולם, אלא גם לקוחות חדשים.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202