בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים
האם דרוש עיצוב אתרים לשם הכנת דפי נחיתה ?
עיצוב אתרים נחשב לאחד הגורמים המשפיעים ביותר על הצלחה או על כשלון של אתרים ברשת. בעזרת עיצוב אתרים מוצלח ואיכותי ניתן לא רק למשוך כמות גדולה יותר של גולשים, אלא גם לעניין אותם, לסקרן אותם ולמשוך אותם להישאר באתר, להניעם לפעולה ולהפוך אותם ללקוחות לאחר תהליך של "פיתוי". מהסיבה הזו, אם גם אתם מעוניינים לייצר דפי נחיתה עבור האתר שלכם, חשוב להקפיד על עיצוב אתרים מקצועי, שיבטיח לכם את המיצוי המקסימלי של המטרות שהצבתם לעצמכם, ויוכל למשוך לקוחות חדשים ולהעמיק את הקשר עם אלו הקיימים גם יחד.

על חשיבותם של דפי נחיתה שעברו עיצוב אתרים
על מנת להבין את חשיבותם הרבה של דפי נחיתה, יש להבין קודם כל מהם דפי נחיתה הלכה למעשה. ובכן, דפי נחיתה הם דפי אינטרנט שאליהם נוחתים, כלומר מגיעים הגולשים, לאחר לחיצה על קמפיין פרסומי כלשהו כמו באנר, ניוזלטר או מודעת קידום במנוע חיפוש. בתוך דפי נחיתה חייב להימצא מידע רלוונטי המקושר קשר ישיר לנושא המודעה שהובילה אליו, שמהווה את התוכן הרלוונטי עבור הגולש שהביע בו עניין, כמו מוצר חדש של חברה מוכרת, שירות מיוחד שמציעה אותה חברה, מבצע חד פעמי, הנחות לקראת סוף העונה, קטלוג חדש וכן הלאה.

לעיתים, ניתן לייצר דפי נחיתה עבור אתר מסויים, ולהתמקד בתחום צר של תוכן, שירות או מוצר שהאתר מציע, על מנת להקל על הגולשים למצוא את מה שהם מחפשים. ישנם דפי נחיתה רבים, אשר מהווים קשר קפיצה עבור הגולשים להעמיק את הקשר עם העסק ולחפש מידע נוסף לאחר ביקור בדף הנחיתה, וכן בעזרת דפי נחיתה ניתן לייצר תדמית מסויימת עבור העסק, להעביר מסרים, לספר על מבצעים והנחות מיוחדים, לגרום לגולשים להירשם, להצטרף או להשאיר פרטים וכן הלאה. במילים אחרות, בעזרת דפי נחיתה ניתן גם להגיע אל גולשים חדשים המגיבים מהר, מונעים לפעולה ופועלים בדרך על פיה כיוונתם אותם, וגם להעמיק את הקשר עם לקוחות קיימים, לספק להם מידע ועדכונים על שינויים, ולייצר הדים פרסומיים נרחבים יותר.

מכל הסיבות הללו חשוב לבצע עיצוב אתרים בעת הכנת דפי נחיתה לאתר שלכם, על מנת להשיג את כל המטרות הללו בצורה אופטימלית. על מנת לבצע עיצוב אתרים של דפי נחיתה ישנו צורך בידע מקצועי, בהבנה שיווקית, בהיכרות עם השוק הדינאמי של עיצוב אתרים המבוסס על תנאי השטח ועל "ההצבעה ברגליים" מטעמם של הגולשים, וכמובן ביכולת להתאים את כל אלו- אל הצרכים הספציפיים שלכם ושל העסק שלכם.

עיצוב אתרים עבור דפי נחיתה באלקסה ישראל
חברת אלקסה ישראל מבצעת עיצוב אתרים איכותי ומוקפד עבור שלל לקוחותיה המרוצים, בהסתמך על נסיונה הרב ועל היכרותה העמוקה עם התחום. במהלך העבודה על עיצוב אתרים עבור דפי נחיתה, אנחנו מקפידים על השילוב הנכון שבין יצירת דפי נחיתה מעוצבים, חדים ומעבירים מסר לגולשים, ובין הצורך להיות פרקטיים, אינפורמטיביים ורציניים, על מנת לאפיין היטב את השירות, המוצר או המסר המוצע.

במהלך בניית אתרים באינטרנט נוכל לתכנן ביחד את המטרות, להבין מיהו קהל היעד שלכם, ואיזה אופי הייתם רוצים להעניק לדף הנחיתה שלכם: האם תרצו עיצוב אתרים שכולל תמונות להמחשה, קופירייטינג מוחץ, אנימציה מיוחדת, קטלוג מוצרים וכן הלאה. במהלך העבודה נתאים בין דפי נחיתה ובין סוגים שונים של קהלי יעד על פי הצרכים, ההגדרות וההעדפות של העסק שלכם, תוך ביצוע מחקרי שוק, הבנה של המתחרים שלכם והקפדה על איכות ללא פשרות.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202