בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

מחקר מילות מפתח לאתר

מחקר מילות מפתח
בחירת מילות מפתח בדרך אל קידום אתרים באינטרנט
המשימה של קידום אתרים באינטרנט היא משימה חשובה מאין כמוה עבור כל מי שיש לו אתר והוא מעוניין בהצלחתו. בעת קידום אתרים באינטרנט ישנם מספר שלבים הכרחיים, ואחד מהם הוא בחירה של מילות מפתח, שעליהן מתבססות כל הפעולות מאותו הרגע, ומכך חשיבותן. במאמר זה ננסה להבין מהן מילות מפתח, וכיצד הן משמשות אותנו בעת קידום אתרים באינטרנט, בין אם מדובר בקידום עצמאי או בעזרת חברה מקצועית.

כל קידום אתרים באינטרנט מתחיל בחיפוש מילות מפתח
על מנת להבין מהו הקשר ההדוק שבין מילות מפתח ובין קידום אתרים באינטרנט, יש להבין קודם כל מהן מילות מפתח, כאשר למעשה מילות מפתח הן אותן מילים שהגולש מקליד בתוך מנועי החיפוש, על מנת למצוא את האתר או את המידע המבוקש לו. לדוגמא, אם אני מחפשת חנות חיות באיזור הרצליה שמבצעת משלוחים, הרי שבחירת מילות מפתח עבורי תהיה "משלוחים חנות חיות הרצליה", בשילובים שונים ובסדר כזה או אחר. לא אחת קורה מצב, שבו האתר מכיל תוכן רב שאינו רלוונטי כלל לתחום העיסוק של האתר, ומצב כזה מייצר מילות מפתח שגויות ומטעות עבור הגולשים, וכך נוצר מצב שהגולשים הלא נכונים מגיעים, ואילו הגולשים הנכונים שעשויים להיות לקוחות פוטנציאליים, מפספסים את האתר, וחבל.

חיפוש של מילות מפתח נשמע קל כאשר מדובר בתחום עיסוק מאוד ממוקד וספציפי, אך הוא הופך למורכב ומסועף הרבה יותר, כאשר מדובר באתרים בעלי תחומי עיסוק מגוונים. בנוסף, לפעמים התנהגות הגולשים מפתיעה ומייצרת דגשים על מילות מפתח שקשה לשים עליהן את האצבע מלכתחילה, כמו לדוגמא חיפוש אתרים תחת מילים שנחשבות לסלנג, וכדומה. בדיוק מהסיבות הללו תהליך של קידום אתרים באינטרנט חייב לכלול גם מחקר איכותי על מילות מפתח שמבוסס על התנהגות הגולשים.

מחקר מילות מפתח וביצוע קידום אתרים באינטרנט באלקסה ישראל
חברת אלקסה ישראל מבצעת מחקרי מילות מפתח איכותיים עבור לקוחותיה הרבים, על מנת לייצר קידום אתרים באינטרנט, שתוצאותיו הסופיות הן אתרים מקודמים ולקוחות מרוצים. תהליך העבודה שלנו מתחיל מחיפוש מילות מפתח נכונות, יעילות ורצויות בידי אנשי מקצוע המכירים היטב את השטח. במהלך פגישה משותפת עם הלקוחות אנחנו מחליטים אילו מילות מפתח רלוונטיות עבורם, ולאחר מכן מבצעים את הבדיקה שלנו, על מנת לוודא התאמה מלאה בין צרכי הגולשים ובין קידום אתרים באינטרנט שיפיק תוצאות. במידה וישנן מספר מילות מפתח, אנחנו מבצעים היררכיית ביטויים ומגדירים אילו מילות מפתח הן החשובות ביותר וראוי לקדמן בדף הבית, אילו משניות ואילו נמוכות.

אחר מכן, תהליך קידום אתרים באינטרנט מבוסס על אותן מילות מפתח שנמצאו, כלומר כל כתיבת התכנים באתר, החל מעיצוב הבאנרים, דרך בחירת דומיין מתאים, עבור בכתיבת מאמרי קידום אתרים באינטרנט ואופטימיזציה, ועד לבחירת הקישורים - כל התהליכים הללו מושפעים השפעה ישירה ומכרעת מאותן מילות מפתח שנבחרו, על מנת להתאים התאמה מלאה בין תוכן האתר, מהות העסק, והגולש שמחפש אותם בביתו שעה שהוא מקליד בתמימות את בקשותיו בתוך מנועי החיפוש. המומחיות שלנו משמשת אותנו גם בהטייה של מילות מפתח ובביצוע מניפולציות עליהן, על מנת להתאים את תוכן האתר אל הצרכים של הגולשים.

הנסיון הרב שלנו באלקסה נועד להבטיח, כי בחירת מילות מפתח עבור האתר שלכם, וכן ביסוס קידום אתרים באינטרנט על סמך אותן בחירות, יביאו אליכם את הגולשים הרלוונטיים, אלו שיוכלו למצוא את מבוקשם באמת באתרכם.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202