בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

הקשחת אתר מפני פריצות

הקשחת אתר
אתרים רבים נפרצים מדי יום על ידי האקרים. טכניקות הפריצה והכלים בהם משתמשים ההאקרים די דומים וחוזרים על עצמם. תקיפות אלו נקראות כובע שחור ואינן חוקיות, בד"כ התקיפות מתבצעות בשעות הלילה המאוחרות. אם נדע לזהות פריצות מסוג זה, נדע לאתר את אותן פגיעויות (חורים שחורים - backdoors) שדרכן האקרים תוקפים ונוכל לטפל בהן ולחסום אותן. מתודה זו נקראת הקשחת אתר.

אין אתר שרמת האבטחה שלו היא 100% כיוון שמדי יום מתגלות פריצות אבטחה, אך אם נחסום פגיעויות ידועות, נוכל להקשות על ההאקר לבצע תקיפה על האתר שלנו וברוב המקרים הוא פשוט יניח לנו ויחפש קורבן אחר יותר חשוף ברשת.

השילוב בין קוד טהור - הכוונה לקוד מוקשח ולשרת חזק ויציב שבו מאוחסן האתר הוא המפתח לאתר חזק ומקצועי. שרת אשר כל עדכוני האבטחה שלו הם UpToDate, בעל פיירוול חזק היודע להתמודד עם מצבי תקיפה וקוד אתר נקי הכתוב בצורה חכמה, הינה דרך טובה להקשיח את האתר מפני פריצות. כיום ישנה חשיבות רבה לנושא אבטחת מידע במיוחד שמדובר באתרים המאחסנים מידע רב ורגיש של לקוחות כגון פרטים אישיים, מספרי כרטיסי אשראי, ומידע רגיש. אתרים אלה דורשים אבטחת מידע ברמת High protect ושימוש במנגנון אבטחה SSL שיותקן על גבי השרת ויצפין את המידע. אתרים מסוג זה בדרך כלל ישבו בשרת נפרד ולא יחד עם אתרים נוספים, והגישה אל פאנל הניהול שלהם תהיה מוגבלת.

טיפים מומלצים שכדאי ליישם:

בחירת סיסמא:
בחירת סיסמא שתהיה מורכבת מאותיות, מספרים וסימנים לדוגמא: password!2207e5 היא המומלצת ביותר. השתדלו ששמכם הפרטי / משפחה או שם העסק שלכם לא יהיה חלק מהסיסמא. מומלץ להחליף סיסמא אחת ל-3 חודשים.

אי שימוש במערכת הניהול:
רבים מהאתרים אומנם מובני יכולת דינמית לעדכון מידע אך בפועל לא משתמשים כמעט באופציה זו, ובעלי האתר מעדכנים את תוכנו לעיתים נדירות. במצב זה מומלץ לבקש מהחברה המתחזקת לכם את האתר לנעול את האפשרות לביצוע עדכונים וכניסה למערכת הניהול. כאשר תחליטו שברצונכם להכניס מידע חדש לאתר, צרו קשר עם החברה ובקשו ממנה לפתוח בחזרה את הגישה למערכת.

דואר אלקטרוני:
אימייל לא מוכר וחשוד יכול להשלח אליכם לתיבת הדואר. ברגע שאתם פותחים אותו, ההאקר יכול להאזין לכל הפעולות שאתם מבצעים. אל תפתחו קבצי pdf או כל סוג אחר של קובץ ממקור לא מוכר.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202