בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

דפי נחיתה

דפי דף נחיתה מיניסייט
דף נחיתה הינו מיני אתר בעל עמוד אחד המציג את העסק או השירות בצורה הברורה ביותר. בנוסף לתכנים המוצגים בדף הנחיתה ישנו גם טופס ליד חכם אשר דרכו בעל העסק מקבל את הלידים ישירות מדף הנחיתה אליו למייל.

לדף הנחיתה ניתן לבנות מסע פרסום קמפיין לפי מילות מפתח הקשורות לעסק ומחופשות על ידי הגולשים דרכו מגיעים הגולשים שחיפשו ספציפית מילת מפתח הקשורה לעסק. ישנם שני מסעות פרסום שדרכם ניתן לייצר תנועה וכניסות לדף הנחיתה, דרך facebook ודרך google.

למי מתאים דף נחיתה / מיניסייט ?
דף נחיתה מתאים לכל אחד אשר מעוניין להציג מידע או פרסום ממוקד. בעלי מקצוע רבים משתמשים בדף במיניסייט כיוון שהוא עונה לצרכיהם, לרוב בעלי המקצוע אין מלל ומידע רב שהם רוצים להציג ולכן דף נחיתה הכי מתאים עבורם בו הם מציגים בעמוד אחד את המידע שאותו הוא רוצים לפרסם, פרטי התקשרות ותמונות. ישנם עסקים המעוניינים להרים קמפיין פרסום זמני ובשל עלויותיו הנמוכות ואפקטיביות שיווקית גבוהה מקימים דף נחיתה המצביע לקמפיין. המיניסייט מורכב מעמוד אחד של מלל, תמונות, וידאו וטופס לידים חכם של יצירת קשר, הפנייה מגיע ישירות לאימייל.

דוגמאות לדפי נחיתה:

דף הנחיתה המזוהה גם בשמו המקצועי מיניסייט הוא אתר אינטרנט בעל עמוד אחד המציג מידע על העסק. דפי הנחיתה באינטרנט מחולקים לשתי קטגוריות המעוצבות בצורה שונה. המיניסייט הראשון הוא מיניסייט תמציתי המציג מידע ספציפי כמו מבצע או מוצר מסויים, בדרך כלל בא עם תמונה או וידאו וטופס לידים ליצירת קשר, ברוב המקרים כל הדף נחיתה מוצר ללא גלילה ומתאים יותר לבניית קמפיינים לטטוח קצר, והסוג השני הוא דף נחיתה המתאים יותר לבעלי מקצוע ועסקים קטנים שאין להם יותר מדי פרטים לפרסם וכל התוכן שלהם מוצג בדף אחד נגלל בוא ניתן להציג מידע ופרסום בנוסף לוידאו ו/או גלריית תמונות וטופס לידים חכם ליצירת קשר.


BARTENDER בית ספר לברמנים
ניהול עסקים בפייסבוק
Algeranati תיקון גיטרות

google מפות
תיאטרון בסלון - הצגות
פרסום בפייסבוק

לה אוטו - הכל לרכב
שיווק נדל"ן Rainbow
הובלות אקפרס

אמינות האינסטלציה והשיפוצים
מכללת חישובית
אופק עבודות מסגרות

באפשרותכם לצפות בדוגמאות נוספות של דפי נחיתה. שלחו לנו בקשה לדוגמאות נוספות של שפי נחיתה שבנינו ואנו נשלח לכם את הקישורים יחד עם הצעת מחיר ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם.

בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
קבל הצעת מחיר לדף נחיתה
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202