בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

בניית אתרים באינטרנט

בניית אתרים באינטרנט
אתר אינטרנט ידידותי מודרני ומתקדם המתאים לצרכים העכשוויים תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ושימוש באלמנטים המתאימים לכל סוגי הדפדפנים הקיימים בשוק. אתר אינטרנט דינמי עם מערכת ניהול אדמין אשר באמצעותה יכול העסק לשלוט על האתר שלו, על התכנים והתמונות, לשנות/להוסיף/להסיר בכל זמן נתון מכל מקום. שיתוף האתר עם תוספים חברתיים, ניווט נגיש ותוכן איכותי ייחודי המשלב תמונות איכותיות .

אתר אינטרנט ניתן לקדם בשתי דרכים עיקריים, הדרך הראשונה קידום אורגני seo, קידום אתר טבעי המתבצע על ידי מקדם אתרים מקצועי, תהליך זה לוקח זמן המשתנה בהתאם למילת החיפוש אותה אנו מעוניינים לקדם, וקידום ממומן, קידום ממומן בגוגל או בפייסבוק, קידום שבו אנו רוכשים חשיפות/קליקים וככל שסכום הקמפיין יהיה יותר גבוהה כך כמות הקליקים והחשיפה של הפרסום תהיה יותר גדולה. עוד בנושא קידום תוכלו לקרוא במאמר ממומן מול קידום אורגני seo.


תהליך בניית אתרים הינו תהליך הצורך מחשבה תחילה, מחשבה שיווקית והבנת צרכי הלקוח. כל אתר הוא פרוייקט בפני עצמו ודורש תכנון והכרה של תחום האתר. לפני שניגשים לשלב הטכני בבניית אתר באינטרנט אנו יושבים עם הלקוח ומבקשים לדעת את דרישותיו ואת ציפיותיו. אפיון אתר בשלב הראשוני מול הלקוח חוסך זמן רב ואי הבנות בהמשך הפיתוח. השלב הבא הוא עיצוב האתר, בשלב הזה אנו מבינים כבר את דרישות הלקוח ובהתאם לכך מעצבים לו עיצוב ייחודי לאתר. העיצוב נשלח ללקוח לאישור סופי. במידה ולקוח מאשר את הסקיצה הגרפיקה עוברת לתכנות, במידה וישנם תיקונים או הסקיצה לא לשביעות רצונו של הלקוח העיצוב חוזר למחלקה הגרפית לתיקונים או עיצוב מחדש.

על מה חשוב לשים לב בבניית אתר חדש:

קוד בטוח נגד פריצות
נכון, אין אתר שמוגן 100% מפריצות של האקרים ובהחלט ניתן לעשות והרבה כדי להקשיח את האתר ברמת האבטחה שלו או לפחות להקשות על האקר לפרוץ אותו. רוב בוני האתרים לא משקיעים בכתיבת קוד אתר מאובטח ולכן קל מאוד לפרוץ אותם. אנו באלקסה ישראל משקיעים חשיבה רבה בכתיבת קוד נכון ונקי וכל האתרים שלנו עוברים בדיקת חדירות על מנת לנסות למנוע פגיעה במידע ובאתרים. מידע נוסף בנושא תמצאו בקטגורית אבטחת מידע.

תוכן אתר
תוכן מקורי באתר חשוב ביותר על מנת שהאתר יוכל להתאנדקס מבחינה קידומית במקומות גבוהים בגוגל. אז מה נחשב לתוכן מקורי? תוכן מקורי הוא תוכן ייחודי המופיע בפעם הראשונה אצלך באתר. אם קידום אורגני לא ממש מעניין אותך, תוכל לרשום את התוכן עצמאית או לתת לאיש מקצוע לכתוב את התוכן עבורך. קופירייטניג הוא תחום בו הכותב שם דגש על צפיפות המילים בהתאם למילות החיפוש למטרות קידום. בכתיבה מקצועית הכותב חושב שיווקית וכותב טקסט מעניין שיהיה קל וקריא להבנה. לכל עמוד יש את הכותרת והתוכן הייחודי שלו. הכותרת של עמוד צריכה להיות גם הכותרת הראשית של האתר ולהופיע ב-title.

תמונות תמונות תמונות
תמונה שווה אלף מילים ותמונה איכותית, ברורה וגדולה יעילה מבחינה שיווקית ונותנת מראה מקצועי יותר לאתר. לכן אנו ממליצים להשתמש בתמונות איכותיות וגדולות הנותנות צבע לאתר ומושכות את עיניי הגולש.

שם דומיין
שם הדומיין המוכר גם כשם מתחם הוא שם שיש לבחור לפני שמעלים את האתר לאויר. ברוב המקרים השם לא ניתן לשינוי ולכן יש להפעיל שיקול דעת וחשיבות בבחירת שם קליט ונוח אשר מדבר על תחום העיסוק העיקרי של האתר. על בחירה וקניית שם דומיין לאתר תוכלו לקרוא במאמר בחירת שם דומיין לאתר.

באתר תוכלו לצפות באתרים שנבנו על ידינו, לרשותכם תיק עבודות של אלקסה ישראל להתרשמות.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
קבל הצעת מחיר לבניית אתר
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202