בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

בחירת שם דומיין לאתר

בחירת דומיין
בחירת שם דומיין כצעד ראשון של קידום אתרים במנועי חיפוש
ישנו קשר הדוק ומשמעותי ביותר בין בחירת שם דומיין עבור אתר האינטרנט שלכם ובין הרצון לבצע קידום אתרים במנועי חיפוש, שיבטיח לכם חשיפה גבוהה לכמות גדולה של גולשים שעשויים להפוך בבוא היום גם ללקוחות. אם אתם מקימים כעת אתר ומתלבטים בנוגע אל בחירת שם דומיין או אם אתם רוצים לבצע קידום אתרים במנועי חיפוש וחושבים להחליף דומיין קיים, המאמר הזה מיועד עבורכם.

בחירת שם דומיין מהו, ומדוע הוא חשוב לשם קידום אתרים במנועי חיפוש
בחירת שם דומיין היא השלב הראשון שבו אדם בוחר את השם שיוענק לאתר שלו, שלב מרגש ומכריע עבור האתר, כמעט כמו בחירת שם עבור תינוק שנולד. ומדוע מדובר בצעד משמעותי כל כך? הסיבה היא כי בחירת שם דומיין עשוייה להשפיע על הצלחתו העתידית של האתר. כידוע לכל, מנועי החיפוש עובדים על בחירה של מילות מפתח המתבצעת על ידי הגולשים. מילים אלו הן שמניעות את גלגלי החיפוש, ומעלות בפני הגולשים שלל תוצאות חיפוש אורגניות, והגולשים שמקבלים רשימת אתרים אורגנית מולם, מקליקים על אתר כזה או אחר, גולשים בו, מתעניינים בו, מונעים לפעולה בעזרתו, וכך הופכים כל האתרים האחרים שלא זכו לכניסה מאותם גולשים, לאתרים מפוספסים ובלתי נראים באותה נקודת זמן, מצב שבעלי האתרים אינם מעוניינים בו, ומוכנים לעבוד קשה על מנת למנוע אותו. כלומר בחירת שם דומיין במובן זה משפיעה על קידום אתרים במנועי חיפוש ועל מידת החשיפה שיקבל כל אתר. בנוסף, ישנה משמעות רבה בעת בחירת שם דומיין ליצירת זהות עבור העסק. באופן טבעי, אנחנו כגולשים וכצרכנים נוטים להעריך יותר עסקים בעלי שם דומיין איכותי ורלוונטי לתחום העיסוק, ורואים בהם מקור אמין יותר למידע ונכון יותר עבורנו, ולכן גם מעדיפים להיכנס, לקבל מידע, להירשם, לרכוש או להפוך לחברים באתרים, אשר ביצעו בחירת שם דומיין שמזוהה עם סוג העסק שלהם, והפועל היוצא של פעולה זו הוא קידום אתרים במנועי חיפוש בהתאמה.

קידום אתרים במנועי חיפוש ובחירת שם דומיין באלקסה ישראל
חברת אלקסה ישראל היא חברת ותיקה בעלת ניסיון רב בתחום קידום אתרים במנועי חיפוש, המתבסס לא רק על בחירת שם דומיין נכונה אלא על שלל פעולות, חוקים ומטרות נוספים הקשורים בתחום מורכב זה. הידע הרב שלנו משמש אותנו בתהליך בחירת שם דומיין עבור לקוחותינו המרוצים.

בתהליך העבודה אנחנו יושבים יחד, מעלים רעיונות ומחשבות לשם בחירת שם דומיין רלוונטי, אטרקטיבי ומעניין מבחינה תדמיתית עבור העסק שלכם, ומוודאים כי בעזרתו ניתן יהיה לבצע קידום אתרים במנועי חיפוש בצורה יעילה. במידה ובעת בחירת שם דומיין נגלה כי השם הנבחר תפוס, נשמח להציע עבורכם שלל רעיונות דומים, שיסייעו לנו לרכוש דומיין טוב, ויניעו את האתר קדימה בצורה איכותית.

יחד ננסה להבין מהי המטרה בעת בחירת שם דומיין עבור האתר שלכם: האם תרצו חשיפה רחבה, האם תעדיפו מיקוד עבור גולשים פוטנציאליים בלבד, האם יש לכם שאיפות לפרסום בינלאומי או מקומי, והאם תוכלו להסתפק בדומיין קטן. כמו כן, נבסס בחירת שם דומיין לאתר שלכם על פי התנהגות הגולשים וצרכיהם. במהלך הפגישה יינתן ייעוץ, האם לבצע בחירת שם דומיין עם סיומת ישראלית או בינלאומית, או שמא להעדיף סיומת זולה, בהתאם לצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם. יחד נחשוב עבורכם על שם קליט או מיוחד לבחירתכם, שתוכלו לעמוד מאחוריו בגאווה, וליהנות מכך שהוא מבצע עבורכם קידום אתרים במנועי חיפוש, ומאפשר לכם להתפתח ולגדול כפי שחלמתם.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
צור קשר לקבלת פרטים נוספים
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202