בניית אתרים
! קבל הצעת מחיר אבטחת מידע תמיכה טכנית תיק עבודות קצת עלינו בניית אתרים
אחסון אתרים
האתר מאוחסן על שרתים בארץ
.מתוחזק ומפוקח 24 שעות
אבטחת מידע
אתם יכולים לישון טוב בלילה
.יש מי שדואג סביב השעון
תיקון אתרים
תיקון ושדרוג אתרים ישנים
.הוספת מודולים חדשים
בניית אתרים
בניית אתר מודרני ויוקרתי
.שימוש בטכנולוגיה מתקדמת
לישון טוב בלילה ולדעת שיש מי שדואג לאתר שלך סביב השעון בדיקות חדירה לאתרים והקשחת אתר למניעת פריצות על ידי האקרים

אבטחת מידע

מי מאיתנו לא חווה לפחות פעם אחת את הרגע בו אנו נכנסים לאתר אינטרנט ומקבלים על המסך הודעה המתריעה על פריצת האקרים. מלחמת הסייבר היא מלחמה יום יומית בין קבוצת האקרים המשחיתים לנו את האתרים ופוגעים בהם, חלקם על רקע לאומני וחלקם ללא כל סיבה מוצדקת.

לכן חשוב לדאוג גם לאתר וגם לגולשים בו, שיהיה בטוח לגלישה. האקרים רבים מפיצים וירוסים באמצעות אתרים פגיעים וחלשים ע"י שתילת קוד זדוני. כאשר גולש אקראי נכנס לאתר הוא נדבק בווירוס ולכן חשוב גם לשמור על ביטחונם של מבקרנו.

כל 20 שניות נפרץ שרת בעולם ! כל 5 שניות נדבק מחשב ביתי בוירוס או רוגלה זדונית

אז איך בעצם דואגים או לפחות מקשיחים את האפשרות לפריצות?

קוד תקין ונכון של האתר ימנע לפחות 80% מהיכולת לפרוץ אליו. ההאקרים משתמשים בכמה סוגי פריצות, הפופולריים ביניהם: Sql injection שאותו אנו יכולים למנוע במידה ונכתוב נכון את שאילתת ההתחברות אל מסד הנתונים של האתר ו-XSS שאותו גם נוכל למנוע אם נדע להתנות לקוד האתר תנאים מסוימים. תכנתים ובוני אתרים רבים לא מייחסים מספיק חשיבות לנושא אבטחת מידע באינטרנט ועושים להאקרים חיים קלים.

אלקסה ישראל מספקת שירותי בדיקות חדירה לאתרי אינטרנט ומתן פתרונות אבטחה. שירותי אבטחת מידע ניתנים גם ללקוחות חיצוניים וגם ללקוחות קיימים. לקוחות קיימים אשר בנו את אתר האינטרנט שלהם אצלנו נהנים כבר מאתר מוקשח. למרות זאת חשוב לציין כי לא קיים מצב של 100% אבטחה וכל אתר כיום ניתן לפרוץ, השאלה תוך כמה זמן, וכמה קל היה לפרוץ, ולכן אנו באלקסה ישראל דואגים בנוסף לגבות את האתר שבמידה והוא נפרץ, פעולת השחזור תתבצע כמה שיותר מהר על מנת להחזיר את האתר לפעולה סדירה.

שירותי אבטחת מידע:

ייעוץ אבטחת מידע לאתרי אינטרנט -
לפני שאתם בונים אתר בואו והתייעצו עם המומחים לקוד תקין ואבטחת מידע.קבלו טיפים והנחיות לבניית אתר מוקשח, אמין וחזק.

מבדקי חדירה לאתרי אינטרנט -
בדיקת פריצה לאתרי אינטרנט והפקת דוח המציג נתוני פגיעויות לטיפול באתרים חלשים.

חקירות פרטיות באינטרנט - איתור מידע -
בילוש באמצעות האינטרנט, איתור מידע ומעקבים באמצעות רשת האינטרנט.

ברוב שרתי האחסון קיימים מערכות אבטחה ועדיין אתרים רבים המתארחים בשרתים אלו נפרצים כל פעם מחדש. אם ברצונכם לאבטח טוב יותר את אתר האינטרנט שלכם ואת המידע המאוחסן בו יש צורך לבדוק טוב את דרכי התקיפה של האקרים על אתרכם וליישם דרכי התגוננות יעילות בהסתמך על התוצאות והמסקנות. עולם אבטחת המידע של אתמול הוא לא עולם אבטחת המידע של המחר. האקרים מוצאים דרכים יצירתיות ובעזרת כלים חדשים ויישומים מצליחים שוב ושוב לפרוץ מחדש. לעיתים נדמה כי אין מה לעשות ומה שלא נעשה, תמיד הם (האקרים) ימצאו את הדרך לעקוף ולפגוע באתרים שלנו שוב.

כחלק משירותי המשרד אנו מייעצים בתחום אבטחת המידע למשרדים וחברות במטרה לספק כלים ומענה בנושא אבטחת מידע ופריצות על ידי האקרים וגורמים לא רצויים. אנו מלווים את הלקוחות שלנו לאורך כל הדרך, מבצעים מחקר ומייעצים להם.


בניית אתרים - ראשי
שירותי החברה
ניהול עסקים ב-facebook
דפי נחיתה
בניית אתרים בסלולר
בניית אתרים באינטרנט
פרסום ב-Youtube
? מעוניין בשירותי אבטחת מידע
השאירו את פרטיכם ואנו נשמח לחזור אליכם   
בקרו אותנו ב-facebook אלקסה ישראל © פיתוח אתרי אינטרנט, שיווק ופרסום באינטרנט. 2006-2013 | אין להעתיק מידע המוצג באתר ללא אישור. כתובתנו: רח' ז'בוטינסקי 46, נהריה,  טלפון: 04-9576324, 050-6326202